Telefon: +372 557 8806 | Email: info@paarisjalga.ee | Aadress: Jaani 12, Elva |

HINNAKIRI PAARISJALGA LOOMAKLIINIKUS

*VISIIDITASU (2024)

(Esmaspäevast reedeni)

Esmane visiit:  20  €

Korduv visiit:     13 € (kehtib ühe haigusloo ulatuses )                                                                                                                                                                  

(Laupäeval)

Visiidi tasu:     35  €

Erakorraline visiit: 45 €

 

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Visiiditasu sisaldab konsultatsiooni ja ülevaatust. NB! Visiiditasule lisanduvad vajaminevate protseduuride, uuringute, ravimite ja materjalide maksumus!

Täpsem hinnakiri protseduuride, uuringute jm kohta kättesaadaval kliinikus kohapeal või helistades kliiniku telefonile 55 788 06.

Arsti väljakutsed väljaspool kliiniku tööaega 50,00 EUR

TÄHELEPANU: Enne loomakliinikusse pöördumist tuleb panna visiidiaeg (helistades kliiniku nr: 55 788 06; kirjutades meile info@paarisjalga.ee või täita kodulehel olev vastuvõtule registreerimise vorm https://paarisjalga.ee/kontakt/ . Ilma vastuvõtu aega broneerimata lisandub visiiditasule 20% summast.

Visiiditasu on loomakliinikutes erinev ja hind kujuneb otsestest ja kaudsetest kliiniku ülevalpidamise kuludest (rent, elekter, küte, maamaks, jooksev remont ja renoveerimised, sisseseadete ja aparatuuri liisingud, sidekulud jne). 

Visiiditasu on vaja selleks, et kui Teie loomal tekib vajadus loomaarstiabi järele, on Teil koht kuhu minna ning professionaalne meeskond, vajalike vahendite ja ravimitega, saavad hakata kohe Teie loomale abi osutama. Loomakliiniku pidamine on loomaarstile väga kallis lõbu, sest loomaarst peab tihti reageerima välgukiirusel ning kõikvõimalike juhtumite puhuks peavad esmavajalikud ravimid, materjalid ja abivahendid kohapeal olemas olema. Ka siis kui neid kunagi vaja ei lähe.